Služby

Stravování:
Pro hosty je k dispozici vybavená kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, vařiči a základním nádobím. Hosté mají k dispozici jídelnu. Hned v sousedství je několik restaurací (Restaurace "U Nás" - 30m, nabízíme možnost snídaní v čase od 8:00 - 9:30 hod, snídaně jsou bufetovou formou a je potřeba si snídani objednat den předem.), několik minut chůze se nacházejí další restaurace (cca 300m).

Sportovní možnosti:
Penzion se nachází přímo v centru střediska a díky tomu mají hosté v blízkém okolí širokou nabídku služeb. Do Skiresortu Černáhora-Pec a zpět vás doveze skibus, zastávka je hned nad penzionem cca 50m, pro malé děti jsou přímo v blízkosti penzionu cvičné louky s lyžařskými vleky.
Sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, posilovnou, squashem a dalším sportovním vyžitím je vzdálen od penzionu 5 min chůze, stejně tak jako nový Bowling bar se 4 profi dráhami pod hotelem Horizont. V blízkosti penzionu jsou tenisové kurty, bobová dráha a Relax park s řadou sportovních aktivit.

bazén vnitřní - 300 m

fitnes - 300 m

půjčovna kol - 300 m

bowling - 300 m

posilovna - 300 m

půjčovna lyží - 200 m

squash - 300 m

sedačková lanovka Hnědý vrch - 1 km

tenisové kurty - 100 m

lyž. škola - 200 m

lyž. vleky pro děti - 300 m

lyž. areál Ski Pec - 400 m

bobová dráha  - 600 m

autobusové nádraží - 300 m

kabinová lanovka Sněžka - 2 km


Tipy na výlet:
Ideální výchozí bod pro pěší turistiku nebo cykloturistiku. K nové kabinové lanovce na Sněžku cca 1 km, k sedačkové lanovce s rozhlednou Hnědý vrch také cca 1 km - LD v provozu i pro cyklisty. V okolí penzionu jsou krátké naučné stezky (cca 5 km) - Zelený potok, Vlčí jáma. Z dalších výletů můžeme doporučit   kabinovou lanovku na Černou Horu v Jánských Lázních - i pro cyklisty s výletem zpět do Pece, ZOO Dvůr Králové (cca 50 km), skalní město Adršpach s klášterem v Broumově (cca 60 km), Krkonošské muzeum ve Vrchlabí...

Praktické odkazy:
Lanová dráha Pec pod Sněžkou - www.snezkalanovka.cz
Lyžařský areál Ski Pec - www.skipec.com
Happy Hill půjčovna - www.happyhill.cz
Panoramatická kamera - www.holidayinfo.cz
Bobová dráha  - www.relaxpark.cz
Počasí - www.meteopress.cz