Služby

Stravování:
Pro hosty je k dispozici vybavená kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, vařiči a základním nádobím. Hosté mají k dispozici jídelnu. Hned v sousedství je několik restaurací (Restaurace "U Nás"), několik minut chůze se nacházejí další restaurace (cca 300m).

Sportovní možnosti:
Penzion se nachází přímo v centru střediska a díky tomu mají hosté v blízkém okolí širokou nabídku služeb. V zimním období je lyžařský areál Ski Pec vzdálen 5 minut chůze, pro malé děti jsou přímo v blízkosti penzionu cvičné louky s lyžařskými vleky.
Sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, posilovnou, squashem a dalším sportovním vyžitím je vzdálen od penzionu 5 min chůze, stejně tak jako nový Bowling bar se 4 profi dráhami pod hotelem Horizont. Přímo pod penzionem jsou antukové tenisové kurty.

bazén vnitřní - 300 m fitnes - 300 m půjčovna kol - 300 m
bowling - 300 m posilovna -300 m půjčovna lyží - 200 m
squash - 300 m whirpool - 300 m tenisové kurty - 50 m
lyž. škola - 200 m lyž. vleky pro děti - 300 m lyž. areál Ski Pec - 400 m
centrum - 50 m autobusové nádraží - 300 m lanová dráha Sněžka - 1 km

5% sleva na služby a vybavení u Happy Hill - Sochor:
Úspěšně spolupracujeme s Happy Hill - Sochor lyžařskou školou a půjčovnou sportovního vybavení. Jako naši hosté můžete využít 5% slevy na veškeré nabízené služby a vybavení v půjčovně. Happy Hill - Sochor je partnerem programu BONUS CARD Pec pod Sněžkou 2007.

Happy Hill

HAPPY HILL - SOCHOR je specialista na služby lyžařské školy a půjčovny sportovního vybavení. Stěžejní činností firmy je nabídka služeb v oblasti výuky lyžování a snowboardingu, celoroční realizace sportovních a outdoorových programů, sportovní obchod a letní program.

Happy Hill - Sochor | +420 499 736 432 | +420 777 801 050 | ski@happyhill.cz


Tipy na výlet:
Ideální výchozí bod pro pěší turistiku nebo cykloturistiku. K lanové dráze na Sněžku cca 1 km, k sedačkové lanovce Hnědý vrch také cca 1 km - LD v provozu i pro cyklisty. V okolí penzionu jsou krátké naučné stezky (cca 5 km) - Zelený potok, Vlčí jáma. Z dalších výletů můžeme doporučit novou kabinovou lanovku na Černou Horu v Jánských Lázních - i pro cyklisty s výletem zpět do Pece, ZOO Dvůr Králové (cca 50 km), skalní město Adršpach s klášterem v Broumově (cca 60 km), Krkonošské muzeum ve Vrchlabí...

Praktické odkazy:
Lanová dráha Pec pod Sněžkou - www.snezkalanovka.cz
Lyžarský areál Ski Pec - www.skipec.com
Happy Hill - Sochor - www.happyhill.cz
Panoramaticka kamera - www.holidayinfo.cz
Vlakové a autobusové řády - www.idos.cz
Počasí - www.meteopress.cz