Penzion Level

Penzion se nachází přímo v centru horského střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 790 m, v klidné části zvané Malá Pláň. Nabízí ubytování pro 20 osob, v případě využití přistýlek až 24 osob. Pro hosty jsou k dispozici 4x 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, 1x 4-lůžkový pokoj, 1x 4-lůžkový pokoj dělený do dvou ložnic a 1x 4-lůžkový apartmán. Z toho 2 pokoje jsou s antialergickými lůžky. Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, je vybaven TV se satelitem a vysoušečem vlasů.

Pro hosty je připravena společenská místnost s TV a hudební soupravou, dále je pro hosty připravena kulečníková místnost, elektronické šipky a stolní kopaná. K dispozici hostům je také sauna a whirpool. V zadní části penzionu mohou hosté posedět na slunné terase s grilem a v létě i s bazénem Hosté mají samozřejmě k dispozici vlastní parkoviště přímo u penzionu s 5 parkovacími místy. Parkoviště je udržované i v zimních měsících, pro příjezd k penzionu není nutno používat sněhové řetězy. V zimě mají hosté k dispozici prostornou lyžárnu s vyhříváním lyžařských bot ,vstup do lyžárny je zimním vchodem. V létě je možno lyžárnu používat na uložení kol nebo jiného sportovního vybavení.

V penzionu platí zákaz kouření, kuřáci mohou případně používat balkony. Hosté si mohou po předchozí dohodě přivést psa nebo jiné domácí zvíře.

Penzion Level

Aktuálně z penzionu

Na každém pokoji je k dispozici vlastní satelitní TV a sociální zařízení. Je možné využívat připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Můžete si večer zahrát pool, šipky nebo stolní fotbal. K dispozici máte parkovací místa přímo u penzionu

Aktuálně z penzionu